Венедіктова стверджує, що їй не надавали матеріалів для підписання підозри Медведчуку

by host

Генеральній прокурорці Ірині Венедіктовій не надавали доказової бази для підписання підозри Віктору Медведчуку – про це Венедіктова заявила журналістам 17 березня.

Венедіктова вказала на низку кримінальних проваджень, у ких фігурує Медведчук, але зазначила, що «розслідує не генеральний прокурор».

«У мене немає таких функцій, я нікого не допитую. До мене приходять органи слідства, показують, кажуть: «Ірина Валентинівна, є матеріали. Подивіться, треба підписати підозру». Я дивлюся доказову базу, якщо вважаю підозру аргументованою і законною – я це роблю. На сьогоднішній день жоден орган досудово розслідування матеріалів не надав», – цитує генеральну прокурорку Gazeta.ua.

Читайте також: Грицак відреагував на нові записи начебто Медведчука й Суркова, де фігурує його ім’я

При цьому вона уточнила, що вважає обґрунтованими матеріали, які надала Служба безпеки України для запровадження санкцій проти Медведчука.

9 березня СБУ проводила допит Віктора Медведчука щодо «плівок Медведчука-Суркова», які оприлюдинили у ЗМІ в лютому.

19 лютого РНБО запровадила санкції проти Віктора Медведчука. Раніше того місяця санкції запровадили проти колеги Медведчука по фракції Тараса Козака і телеканалів «112», ZIK та NewsOne, які йому належать.

У партії ОПЗЖ назвали санкції «репресіями» і «знищенням демократії».

Джерело

Читати також