США готують новий пакет військової допомоги для України на 275 мільйонів доларів – AP

by host

Сполучені Штати Америки вже у п’ятницю оголосять про надання Україні додаткової військової допомоги у розмірі 275 мільйонів доларів, оскільки Київ намагається стримати просування російських військ у Харківській області, повідомляє видання Associated Press, посилаючись на джерела серед американських чиновників.

За словами двох посадовців, пише AP, пакет допомоги включає артилерійські ракетні системи (HIMARS), а також артилерійські снаряди калібру 155 міліметрів і 105 міліметрів.

Це буде четвертий транш військової допомоги після того як Палата представників Конгресу США схвалила законопроєкт про національну безпеку, який передбачає військову допомогу на 95 мільярдів доларів для України, Ізраїлю й інших союзників США, зокрема, для України в розмірі близько 61 мільярда доларів.

Напередодні міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін згадав про ескалацію на Харківщині у вступній промові зустрічі Контактної групи з підтримки оборони України. Він зазначив, що США продовжують передавати Україні військову допомогу, до якої входять боєприпаси 155 міліметрів, ракети для HIMARS, засоби протиповітряної оборони та протитанкові системи.

Читати також