«сьогодні теж є рух вперед»

by host

Президент України Володимир Зеленський, коментуючи ситуацію на фронті у своєму вечірньому зверненні, заявив, що «є рух вперед».

«І, звичайно, фронт. Наші герої, наші активні дії. Сьогодні в нас теж є рух вперед! На всіх напрямках, де ми ведемо наступальні дії. Дякую, воїни! Сьогодні в нас є важливі результати у відбитті російських штурмів», – сказав президент. Подробиць він не навів.

Раніше сьогодні в Генштабі ЗСУ повідомили, що російські війська продовжують зосереджувати основні зусилля в Донецькій області: на Лиманському, Бахмутському та Мар’їнському напрямках, де протягом доби було понад 10 бойових зіткнень.

Командування, зокрема, повідомило про безуспішні наступальні дії російських військ в районі Мар’їнки і біля села Рівнопіль на Шахтарському напрямку.

«На Бахмутському напрямку противник здійснив безуспішні спроби відновити втрачене положення в напрямку південно-східніше Іванівського», – додає командування.

Напередодні у ЗСУ повідомили, що на Бахмутському напрямку українські війська тримають ініціативу і продовжують штурмові дії – ЗСУ просунулись на 600-1000 метрів.

Джерело

Читати також