СБУ розповіла, яке майно Богуслаєва намагалися вивезти з України

by host

Кілька керівників підрозділу заводу «Мотор Січ» намагалися вивезти за кордон майно директора заводу В’ячеслава Богуслаєва, заявила Служба безпеки України 24 листопада.

За повідомленням, правоохоронці розшукали майно Богуслаєва вартістю в сотні мільйонів гривень, яке намагалися вивезти за кордон, аби уникнути його арешту в рамках кримінального провадження. Автомобілі та коштовні речи, як стверджують у відомстві, переховували на території однієї з комерційних структур, підконтрольних компанії.

«Серед вилученого – раритетні автомобілі та вогнепальна зброя, а також Скіфське золото і предмети античних часів та Київської Русі. У результаті слідчо-оперативних дій встановлено учасників оборудки. Ними виявились декілька керівників структурних підрозділів заводу», – заявляє СБУ.

Пресслужба повідомляє про вилучення:

  • семи елітних автомобілів, у тому числі чотирьох раритетних
  • катера
  • трьох мисливських рушниць і гвинтівки
  • предметів старовини народів Європи

«Крім того, СБУ викрила інших представників найближчого оточення «любителя Искандера-М», які схиляли працівників заводу до збору підписів під «колективним зверненням» щодо пом’якшення міри запобіжного заходу для їхнього керівника. Для цього застосовували до людей психологічний тиск, погрожуючи звільненням і подальшими «наслідками», – додають у Службі.

«Мотор Січ» наразі не коментувала останню заяву СБУ.

Читайте також: «Небездоганна» репутація: НБУ заборонив Богуслаєву користуватися правом голосу в «Мотор-Банку»

24 жовтня Служба безпеки України опублікувала аудіозаписи телефонних розмов Богуслаєва, «які підтверджують його співробітництво з ворогом». У СБУ також зазначили, що Богуслаєв виправдовував напад Росії і висловлював сподівання, що російський президент Володимир Путін не зупинить наступ своїх військ, розмірковував про «нацистів» в Україні.

Того ж дня суд обрав для президента корпорації «Мотор Січ» запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці.

Як свідчать документи, які є в розпорядженні журналістів програми «Схеми» (Радіо Свобода), президент корпорації «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв, має російське громадянство з 2000 року. Відтоді він чотири рази обирався народним депутатом України та був членом комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, що передбачало отримання доступу до державної таємниці.

Джерело

Читати також