Речниця Зеленського буде вести шоу на телеканалі «Дом»

by host

Речниця президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель запускає власне шоу на державному телеканалі «Дом», який веде мовлення на окупованих територіях Донбасу і Криму. Про це сама Мендель написала у фейсбуці, а також повідомив телеканал.

«Не втомлюємося говорити з вами. А особливо – з українцями, котрі опинилися за контактною лінією на Донбасі та в Криму. Сьогодні, о 19:30 для підписників телеканалу «Дом» у YouTube – пілотний випуск про дезінформацію та соціальні послуги для українців по обидва боки контактної лінії. Зважайте – відповідаю на запитання», – написала Мендель.

На фейсбук-сторінці телеканалу вказано, що щотижневе ТВ-шоу «Погляд із Банкової з Юлією Мендель» є авторським проєктом прессекретаря президента України.

«Юлія Мендель коментує актуальні події, ділиться своїми висновками про те, що відбувається, робить прогнози спеціально для аудиторій, які проживають на тимчасово окупованих територіях Криму і Донбасу», – йдеться в повідомленні.

15 березня вийде пілотний епізод для передплатників в соціальних мережах і в YouTube, «а 21 березня відбудеться телевізійна прем’єра першого епізоду з трансляцією на всіх діджитал-платформах телеканалів «Дом» і UATV», повідомили на телеканалі.

Цілодобовий розважально-інформаційний телеканал «Дом» розпочав мовлення 1 березня 2020 року на базі державного телеканалу іномовлення UATV. Канал транслюється в цифровому і аналоговому форматі на тимчасово окупованих територіях України, його контент доступний також на офіційних сторінках телеканалу у соцмережах.

Джерело

Читати також