«Побачимо, якими є факти» – Блінкен про атаку дронів на Кремль

by host

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що бачив повідомлення з Москви про атаку безпілотників на Кремль, у якій російська влада звинувачує Україну. Очільник американського зовнішньополітичного відомства сказав, що «жодним чином не може їх підтвердити».

«Ми просто не знаємо», — відзначив Блінкен у Вашингтоні.

«Я б сприйняв усе, що надходить із Кремля, з великим сумнівом. Ми побачимо, якими є факти. І дуже важко коментувати або спекулювати на цьому, не знаючи реальних фактів», – додав держсекретар США.

Раніше 3 травня російська влада звинуватила Київ в атаці дронів на Кремль, а речник президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Москва розцінює цю атаку як «сплановану терористичну акцію та замах на президента Російської Федерації».

В Офісі президента України заперечують причетність Києва до атаки безпілотників на Кремль у ніч на 3 травня.

«Росія явно готує масштабний терористичний акт. Тому спочатку затримує в Криму велику групу начебто диверсантів. А потім демонструє «дрони над Кремлем», – написав у твітері радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк. За його словами, «Україна веде виключно оборонну війну і не атакує об‘єкти на території Російської Федерації».

Джерело

Читати також