«по всій лінії – важкі бої»

by host

Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь головнокомандувача Олександра Сирського – про це він повідомив 10 травня.

«По всій лінії фронту – важкі бої. Напрямкам на Харківщині, Покровському та іншим напрямкам на Донеччині – особлива увага», – заявив Зеленський.

За словами президента, обговорення стосувалося оборонних дій та українських позицій на Харківщині та окремо – в районі Часового Яру.

«Головком доповів щодо рішень, які дадуть більше можливостей нашим воїнам», – додав він.

Читайте також: Влада каже, що на півночі Харківщини немає втрат території

Російські війська близько 5 ранку 10 травня почали обстріл прикордонних населених пунктів на Харківщині та пішли в наземний наступ на двох ділянках: у напрямку Липців та Вовчанська. Останній при цьому потужно обстрілювали з РСЗВ, артилерії та авіації, місцева влада оголосила евакуацію.

За повідомленням Міністерства оборони України, протягом доби на Вовчанському напрямку противник здійснював авіаудари із застосуванням керованих авіаційних бомб, Харківська обласна військова адміністрація повідомляла про проникнення ДРГ.

Також раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що вище російське військово керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня.

Читати також