«Перемога Росії коштуватиме дорожче, ніж підтримка України» – Пісторіус допускає війну Німеччини з РФ у 2029 році

by host

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що його країна має бути готова до війни з Росією до 2029 року. Про це міністр заявив під час виступу в бундестазі, його слова наводить видання Focus.

«Росія вже давно перейшла на воєнну економіку та продовжує озброюватися. Ми не маємо вірити, що Путін зупиниться біля кордонів України, якщо він зайде так далеко. Ми маємо далі підтримувати Україну. Ми повинні розуміти, що перемога Росії коштуватиме нам дорожче, ніж нинішня підтримка України», – наголосив Пісторіус, додавши, що «ми маємо бути готові до війни до 2029 року».

Міністр оборони переконаний, що Німеччина має відновити загальний військовий обовʼязок. Щоб збройні сили Німеччини були готові до війни, в них потрібно вкласти значні кошти, додав Пісторіус.

НАТО розробляє кілька «сухопутних коридорів» для перекидання американських військ і бронетехніки до лінії фронту в разі великої європейської наземної війни з Росією. Як повідомили офіційні особи в інтерв’ю The Telegraph, американські солдати висаджуватимуться в одному з п’яти портів і прямуватимуть заздалегідь спланованими логістичними маршрутами, щоб протистояти можливому нападу з боку Москви.

Читати також