ОПУ скликав представників іноземних дипмісій на консультації

by host

У середу в Офісі президента відбулися консультації з іноземними дипломатами щодо реалізації «формули миру» президента Володимира Зеленського.

«У межах зустрічі сторони обговорили питання радіаційної, ядерної, продовольчої та енергетичної безпеки, а також територіальної цілісності України», – інформує пресслужба ОПУ.

Повідомляється, що у заході взяли участь посли країн G7, голова Представництва ЄС в Україні та очільники дипломатичних представництв Туреччини, Південно-Африканської Республіки, КНР, Данії, Бразилії, Індії, Іспанії, Індонезії, Республіки Корея, Австралії, Саудівської Аравії, Аргентини, Польщі, Словаччини, Чехії, ООН та Ватикану.

За даними ОПУ, на зустрічі, серед інших, були представники розвідки, а також двоє захисників Маріуполя та «Азовсталі».

«Кирило Буданов (начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України – ред.) коротко поінформував учасників про ситуацію на Запорізькій атомній електростанції та наголосив: єдиний спосіб убезпечити Україну й світ від ядерної загрози – вивести російські війська зі станції й допустити туди МАГАТЕ та українських експертів», – йдеться в повідомленні.

Схожа зустріч з іноземними дипломатами вже була в ОПУ 30 червня.

Джерело

Читати також