обговорювали ситуацію на фронті, фортифікацію та ППО

by host

Президент України Володимир Зеленський після повернення до Києва провів Ставку головнокомандувача.

Як написав він у телеграмі, на Ставці була доповідь головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського про ситуацію на основних напрямках, начальник Генштабу Анатолій Баргилевич доповів про стан підготовки, комплектування озброєнням та особовим складом бригад і резервів.

«Були доповіді міністра оборони Рустема Умєрова, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна: боротьба з російськими «орланами», «ланцетами» й іншими дронами та розвиток власних технологій БпЛА та РЕБ. Ми також визначили пріоритетні напрямки для розміщення очікуваних систем ППО», – повідомив Зеленський.

За його словами, на Ставці також голови Харківської, Сумської та Чернігівської військових адміністрацій доповіли про подальше зведення фортифікацій, захист важливих об’єктів, зокрема генерації.

Наприкінці травня Володимир Зеленський з поїздки до Іспанії розпочав низку закордонних візитів. Закінчилось його турне Філіппінами.

Візити президента України планувалися раніше, на середину травня. Але через ситуацію на фронті Володимир Зеленський 15 травня дав доручення перенести всі міжнародні заходи за його участю. Повідомлялось, що тоді були скасовані візити до Іспанії та Португалії.

Читати також