нова посада Гуменюк не передбачає взаємодії із медіа

by host

Полковника Наталію Гуменюк призначили на нижчу посаду в рамках організаційних заходів, але згодом перевели до іншого органу військового керівництва – про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України увечері 5 червня.

За повідомленням, спершу її призначили заступницею начальника Управління комунікацій управління оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ.

«В подальшому, полковника Наталію Гуменюк було призначено на посаду в іншому органі військового управління. Наразі її діяльність не пов’язана із взаємодією з медіа», – пояснюють в управлінні.

Стратком ЗСУ не уточнює, про який орган військового управління йдеться і на яку саме посаду призначили Гуменюк.

Читайте також: Російські «кишки» на Донбасі: чим загрожують вклинення армії РФ в оборону ЗСУ

Напередодні колишня голова пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк повідомила «Детектор Медіа», що стала заступницею начальника управління комунікацій Оперативного командування «Південь».

Генеральний штаб ЗСУ зранку 19 квітня повідомив про завершення відрядження Наталії Гуменюк, яка доти очолювала Центр стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня.

Перед цим у зверненні до ЗСУ та Міноборони українські та іноземні медійники стверджували, що Гуменюк забороняє висвітлювати воєнні злочини РФ в її зоні відповідальності та вимагали забезпечити доступ до районів Херсонщини.

Сама Наталія Гуменюк 17 квітня в ефірі Радіо Свобода (програма «Свобода.Ранок») заявила, що доказів журналісти не навели, а пресцентр Сил оборони півдня не порушив жодних наказів командування.

Читати також