Керівництво Мінекономіки продовжує просувати росіян до влади

by host

Майже щодня усі області нашої держави атакують шахедами, відбуваються масовані ракетні обстріли, у новинах західних ЗМІ почастішали негативні прогнози щодо подальшої долі країни. Цим часом керівництво Міністерства економіки продовжує тягнути до влади росіян. Мова йде про Олексія Соболева, заступника міністра економіки.

Справа в тому, що нещодавно пан Олексій на своїй сторінці у фб написав пост про якісне корпоративне  управління, над яким, ну думку самого чиновника, його команда активно працювала у 2023 році. У самому тексті він наголосив, що за його протекції змінились наглядові ради у двох найбільших банках України – “Укрексімбанку” та  “Ощадбанку”.
Щоправда, користувачі у коментарях зауважили, що ця інформація не достовірна.

Це підтвердила і Вікторія Страхова, представниця топменеджменту “Укрексімбанку”. У її пості зазначено, що наглядова рада банку  так і не запрацювала. Це несе за собою ряд серйозних проблем, які можуть істотно вплинути на економіку країни.

Тому Олексій Соболев твій бравурний пост щодо досягнень корпоративного управління треба відкоригувати. Наглядова рада Укрексімбанк не правомочна. Й не треба давати донорам у цій тяжкій ситуації знов давати привід бачити коли слова розходяться з ділом,  – пише Вікторія.

Насправді у Мінекономіки лише обрали кандидатів на ці посади, але потім процес зупинився.
Причина – доволі цікава. Річ у тому, що ці кандидати не пройшли перевірку НБУ, їх не погоджують через зв’язки з РФ. Цей факт підтвердили в СБУ. Цікаво ще й те, що Олексій Соболев ніяк не коментує дану інформацію, хоча перед оприлюдненням цих фактів доволі палко дискутував із коментаторами.

Трохи раніше журналісти уже з’ясували, що родина Олексія Соболева має успішний бізнес на території так званої ДНР, сплачує окупаційній владі податки та цим самим спонсорує Росію у війні проти України. Детальніше про це можна почитати тут.

Замість висновку. ЗМІ вже неодноразово повідомляли про факт співпраці Олексія Соболева із країною-агресором. Його родина спонсорує загарбницьку війну проти України. Тим часом Олексій продовжує займати надвисоку посаду у критичному для функціонування країни міністерстві.
Абсурд? Так!

Чому ніхто цього не помічає? Питання поки що без відповіді.

Керівництво Мінекономіки продовжує просувати росіян до влади.

Читати також