ДБР не вручало повістку Марині Порошенко в Музеї Івана Гончара

by host

Дружині народного депутату від «Європейської солідарності» Петра Порошенка Марині Порошенко не вручали повістку в Музеї Івана Гончара, де подружжя сьогодні відкрило виставку художніх робіт зі своєї приватної колекції, заявив адвокат Ігор Головань.

«Брехуни з ДБР розпускають чутки про вручення повістки дружині Петра Порошенка. Працівники ДБР втекли одразу як тільки їх попросили не помахати посвідченнями, а показати належним чином. Камер було багато, кожен може пересвідчитися. Ніхто нічого нікому не вручав. Вкотре наголошуємо, ДБР слід припинити бандитьскі витівки і діяти відповідно до норм КПК», – написав Головань у Facebook.

Державне бюро розслідувань наразі не коментує ситуацію з появою співробітників ДБР у Музеї Івана Гончара.

«Поки не можемо коментувати на цей рахунок. Ми знаємо, журналісти нам телефонують, але інформацію нам не надали слідчі. Тому, поки якщо і тривають там слідчі дії, пресслужба ДБР не уповноважена коментувати», – заявили в ДБР.

На оприлюднених у мережі відео видно, що співробітники Державного бюро розслідувань після штовханини потрапляють до музею.

ДБР викликало Порошенка на допит 26 травня як свідка в межах провадження досліджуються «обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників».

Сам Порошенко не прибув на допит і в цей час відкривав виставку художній робіт зі своєї власної колекції у Музеї Івана Гончара в Києві. Він запевнив, що купував усі картини законно й має відповідні документи.

Адвокат Порошенка Ігор Головань заявив, що слідчі повернулися до «розміщення на сайті ДБР таких любих президенту Зеленському «відосиків», публікація яких у мережі на думку креативних слідчих має замінити вручення повістки у встановленому КПК порядку».

Водночас ДБР запевняє, що Порошенку надсилали повістку на допит.Джерело

Читати також