Бразилія «мавпує» російську та китайську пропаганду щодо війни в Україні – Білий дім

by host

Сполучені Штати 17 квітня різко розкритикували Бразилію через її позицію щодо війни, яку Росія веде проти України. Про це 17 квітня повідомляє AFP.

«У цьому випадку Бразилія мавпує російську та китайську пропаганду, взагалі не зважаючи на факти», – сказав журналістам речник Ради національної безпеки Джон Кірбі.

Раніше президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва під час поїздки до Китаю заявив, нібито Сполучені Штати заохочують війну в Україні.

17 квітня да Сілва приймає в столиці Бразилії міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова. Перед зустріччю з бразильським лідером Лавров на переговорах із міністром закордонних справ Бразилії Мауро Вієйрою стверджував, що його країна «зацікавлена» у тому, щоб війна в Україні (яку він називає «конфліктом» – ред.) завершилася «якнайшвидше».

Україна неодноразово заявляла, що мир буде досягнутий лише тоді, коли Росія залишить усі окуповані території включно з Кримом. «Справжній мир означає відновлення міжнародно визнаних кордонів України. Справжній мир означає безпечну Батьківщину для людей в українському Криму, які є мішенню», – сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба минулого тижня на Чорноморській конференції з безпеки в Бухаресті.

Джерело

Читати також