у Миколаєві двом чоловікам оголосили підозру за організацію схеми ухилення від мобілізації

by host

Окружна прокуратура Миколаєва повідомила про підозру двом місцевим мешканцям за організацію схеми «звільнення» від військової служби. За 15 тисяч доларів вони обіцяли довідки про фіктивну інвалідність, повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора (ОГП) 27 червня.

«Один з них підшукував «клієнтів», інший – домовлявся з посадовими особами медичних закладів про прийняття рішення щодо встановлення ІІ групи інвалідності, що в подальшому надавало можливість громадянину знятися з військового обліку та перетнути державний кордон», – йдеться в повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що чоловіків було затримано під час отримання від громадянина частини грошових коштів у розмірі трьох тисяч доларів. Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Державне бюро розслідування і Служба безпеки України регулярно повідомляють про викриття схем ухилення від мобілізації та незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку.

Після початку російського повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого було запроваджено воєнний стан і оголошено загальну мобілізацію.

Читати також