Наркобізнес править столицею, а печерська прокуратура все чинно кришує

by host

Останнім часом все почастішали заголовки вітчизняних ЗМІ на тему розквіту наркобізнесу в столиці.

Сьогодні же нам стала відома не менш резонансна історія. У столиці розвернули наркобізнес мати і син, відмиваючи злочинні кошти через власний ресторан. І не аби який заклад, а ресторан на Андріївському узвозі «За двома зайцями». Пані Тетяна Митрофанова із сином Олександром погналися за двома зайцями: син Олександр організував групу зі збуту кокаїну та канабісу, а мати Тетяна як директор ресторану легалізовувала через ресторан кокаїнові гроші. Така схема збагатила родину до захмарних статків.

Тетяна Митрофанова

Аж раптом у кінці 2020-го року слідчими Шевченківського району у м. Києві було відкрито кримінальне провадження щодо Журавльова Олександра Костянтиновича, який підозрюється у реалізації наркотичних засобів в особливо великих розмірах, а також утримання місць, де наркотики зберігаються.

За своїм правовим захистом Журавльов звернувся до декількох адвокатів, у тому числі й адвоката Діни Дрижакової. Однак, після того, як завдяки адвокату підозрюваному пом’якшили запобіжний захід, Журавльов відмовився сплатити решту гонорару, передбаченого договором про надання правової допомоги, порушив правила запобіжного заходу, і на цьому шляхи підзахисного та адвоката розійшлися.

І тут починається найцікавіше. Наркоторговець Журавльов заручився підтримкою рідної матері Митрофанової Тетяни Олегівни. Саме ж через її власний ресторан «За двома зайцями», що на Подолі, Журавльов відмивав всі кошти з торгівлі наркотою (Приватне підприємство «Радо-Поділ»).

Слідом Журавльов найняв нову адвокатку Бігунець І.М., яка має впливові зв’язки з органами Печерської прокуратури.

За інформацією джерел, аби витягнути на волю та виправдати свого клієнта, адвокат Бігунець знехтувала верховенством права та використала свої особисті зв’язки із прокурором Печерської прокуратури Києва, який в свою чергу «натиснув» на прокуратуру Шевченківської прокуратури, яка здійснює нагляд за справою Журавльова. Так, адвокатка Бігунець І.М. потрапляє до керівника Шевченківської окружної прокуратури із заявою-скаргою на попередню адвокатку Журавльова — Дрижакову, вщент нехтуючи Правилами адвокатської етики, мотивуючи про нібито вже наявних 7 скарг до КДКА Київської області на адвоката Дрижакову Д.Ю.

Цікаво, звідки таку інформацію має сторонній адвокат? Невже КДКА розголошує службову інформацію, про яку сама адвокатка Дрижакова Д.Ю. не знає? Невже наркобаронесса Митрофанова Тетяна Олегівна змогла купити навіть КДКА Київської області?

Очевидно, що купила, адже члени КДКА Київської області забули про присягу Адвоката і взяли на себе повноваження слідства, порушуючи всі норми законодавства, оскільки КОКАЇНОВІ ГРОШІ ТРЕБА ВІДПРАЦЮВАТИ!

Так, член КДКА Київської області Степанов Є.В., відпрацьовуючи кокаїнові гроші, звертається до органів досудового розслідування із витребовуванням документів щодо інших осіб, яким погрожували розправою Журавльов та його мати Митрофанова Тетяна, у кримінальному провадженні. Хоча до цього часу жодних сумнівних матеріалів чи доказів так і не отримали. КДКА Київської області так відпрацьовує НАРКО ГРОШІ.

І тепер, як нам стало відомо, вимоги до наркоторговця та його мами-захисниці стали зовсім інакші з боку правоохоронних органів. Сам Журавльов відкрито хизується серед знайомих, що він сам керує «ментами» і вже порішав свою свободу. Крім того, вже почав налагоджувати нові канали поставок кокаїну та інших важких наркотиків.

Слідкуємо за розгортанням подій дуже пильно та прискіпливо. Адже скільки ще в столиці буде розквітати наркобізнес, а правоохоронці це будуть кришувати? До чого ж привела така масштабна реформа органів прокуратури? Питання риторичне. Слідкуємо далі.

Читати також