ДБР затримало посадовця Міноборони за сприяння виїзду військовозобов’язаних за кордон

by host

Державне бюро розслідувань заявило про затримання заступника начальника управління Міністерства оборони за підозрою в отриманні хабара. Про це відомство повідомило 14 березня.

Чоловіка підозрюють у незаконному оформленні документів про зняття військовозобов’язаного з військового обліку для виїзду за кордон.

«Полковник Міноборони України за свої «послуги» брав 9 тисяч доларів США. За ці гроші чиновник готував висновок військово-лікарняної комісії про непридатність до військової служби. Посадовця затримано спільно з СБУ під час передачі документів та отримання грошей від одного з військовозобов’язаних», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: На найближчому засіданні Ставки розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон – Данілов

Посадовця підозрюють у незаконному переправленні осіб через державний кордон. Ця кваліфікація передбачає до дев’яти років ув’язнення.

Міністерство оборони наразі не коментувало повідомлення.

Під час воєнного стану, який діє в Україні після початку повномасштабного вторгнення Росії, громадянам України призовного віку заборонено виїзд за кордон, але певним категоріям громадян можуть видавати тимчасовий дозвіл на перетин кордону. Такий дозвіл передбачає обовʼязкове повернення в Україну.

Джерело

Читати також