Banking 50 – як оминути пастки шахраїв

by host

Журналісти європейського інтернет-видання Brussels Reporter, яке займається особистим журналістським розслідуванням щодо фактів порушень прав дітей та громадян в Україні, під час дворічного розслідування встановило зв’язок керівництва ІНГ Банк Україна з суддями різних інстанцій, та приватним виконавцем Івановим А.В.

Про це стало відомо з матеріалів розслідувань видання Brussels Reporter.

Так, видання зазначає, що у погоні за бажанням «підзаробити» на відмиванні коштів через сумнівні послуги дилетантів, топменеджери ІНГ Банк «співпрацюючи» із шахраями стали при цьому співучасниками злочинів із усіма витікаючими наслідками, як для себе, так і для ІНГ Банку.

Зокрема, під пильний погляд журналістів потрапила інформація від постраждалих громадян України, згідно якої є чимала кілька гучних кримінальних проваджень відкритих НП України проти приватного виконавця Київського округу Іванова Андрія Валерійовича (персонаж на першому фото, посвідчення приватного виконавця № 0132), який у даному випадку працює на представника Нідерландського бізнесу — ІНГ Банк Україна (ING Bank Ukraine).

А саме, Шевченківське УП ГУ НП в м. Києві здійснює два досудових розслідування, кримінальне провадження № 12019100100003496 від 13.04.2019 р. (правова кваліфікація КК України ст. 366-2 ч.1) та провадження № 12020100100001730 від 20.02.2020 р. (правова кваліфікація КК України ст. 365-2 ч.3 від 20.02.2020 р.). по діях приватного виконавця Київського округу Іванова А.В. Який разом із керівництвом ІНГ Банк та юридичною компанією КПД Консалтинг займається відмиванням коштів, бере участь в корупційних змовах, користується брудними та непрофесійними методами, зухвало та систематично порушує закон.

Крім того, 22.06.2021 року, слідчим суддею Шевченківського районного суду міста Києва (справа 761\21721\21) було зобов’язано внести відомості у ЄРДР, за заявою ще одного постраждалого по третій карній справі виконавця Іванова А.В. яке було об’єднане із кп № 12020100100001730 від 20.02.2020 Впевнені, що найближчим часом всім учасникам буде висунута підозра в скоєні важких злочинів по чотирьох епізодах. Також, вважаємо що ряд керівників та працівників ІНГ Банк Україна, які зараз проходять по цих справах як свідки, будуть вже співучасниками злочинів. Впевненості цьому нам додає те, що працівники банку на допитах у слідчих поліції надають завідомо неправдиву інформацію, думаючи що таким чином уникнуть покарання. Але факти їх обізнаності у неодноразовому порушенні закону задокументовані, записані та передані до відповідних структур. Встановлено, що адвокатське об’єднання www.kpdconsulting.com.ua, безпосередньо «домовляється» про співпрацю із судами та Мін’юстом – відповідає адвокат Калитвінцев І., адвокат Казак К. – бігає по відділах поліції та домовляється про «лояльний режим» для приватного виконавця Іванова А.В., а завдяки своїм минулим зв’язкам, «протеже» у НП та прокуратурі, складає Микола Григор’єв., експрокурор Генеральної Прокуратури часів Януковича (MG group).

Встановлено, що саме керівники Департаменту виконавчої служби Чорнобай, Клименко, Гайченко, Вишневський «особисто опікають та виправдовують» приватного виконавця Іванова А.В. та таких як він від «негараздів». Надаючи неправдивий опис подій, подвійні стандарти, трактування норм, правил та законів в інтересах Іванова А.В. всіляко виправдовуючи порушення закону, що є фактом безумовної корупційної змови. Крім того, керівники Мін’юсту надають свої відповіді виходячи з того хто ставить питання та вочевидь у відповідях заперечуючи друг друга або взагалі не помічають порушень у діях Іванова. І це все за для того, щоб Іванов заробляв гроші для себе і для них, швидко, багато і без наслідків. Саме цими документами Іванов намагається «прикриватися» у судах. При цьому, «інші» питання із правоохоронними органами та судами в інтересах всіх перелічених вище осіб вирішують адвокати Калитвінцев І., Казак К., та інші представники https://www.kpdconsulting.com.ua.- які намагаються «співпрацювати» із багатьма фінансовими установами в Україні в тому числі використовуючи майданчик «TheBanking 50» для «налагоджування» контактів серед керівників фінансових установ.

Як стало відомо з особистих джерел, слідчим суддею Печерського районного суду міста Київ (справа 757\36947\21-к від 19.07.21 року) було зобов’язано уповноважених осіб Державного Бюро Розслідувань внести відомості до ЕРДР та почати досудове розслідування кримінальної справи проти службових осіб Міністерства Юстиції України, які неправомірними діями, безпідставно, порушуючи закон та бувши освідомленими, неодноразово скасували право власності в інтересах третіх осіб. Це рішення суду стало наслідком незаконних дій представників ІНГ Банк та чиновників мін’юсту. Тепер ними всіма займається ДБР.

Переписка представників ІНГ Банку знята журналістами у суді, стосовно скасування законної реєстрації майна через комісію Мін’юсту за «спиною» постраждалої сторони.

Вищенаведені кримінальні провадження пов’язані із зухвалим нехтуванням закону, із безпідставним заперечуванням прав власності, із незаконною реалізацією майна, із безпідставним скасуванням права власності комісією Мінюсту, із маніпулювання даними, з «договорняками» із суддями, із порушенням всіх інструкцій виконавця, із відвертою брехнею у судах, із незаконним накладанням арешту на майно та незаконної реалізації через ДП СЕТАМ приватним виконавцем Івановим А., та представниками ІНГ Банк Україна: Чередниченко М., Іванюк В., Мирошниченко І., Калитвінцев І, які було вчинено в межах одного виконавчого провадження, а керівники Мін’юсту та Департаменту виконавчої служби «кришують» таких виконавців та користуючись адміністративним ресурсом роблять все щоб не зламалася їх корупційна схема. Такі випадки мають масовий характер. Як бачимо, всі перелічені особи «і в темі, і в долі». Надана мінімальна кількість зібраного матеріалу та інформації, решта передана до Брюсселю та спеціалізованим структурам в Україні.

Ми вимушені констатувати, що порушені права громадян та дітей не відновлюються; рішення судів, як мінімум, суперечливі; правовий захист держави — відсутній. Вбачаються суттєві порушення прав дітей і громадян, та тотальна корупція, які унеможливлюють просування України до Європейської спільноти. У зв’язку із цим, Європарламент запропонував карати за корупцію в рамках санкційного режиму ЄС.

Стів Цицюрський, Brussels Reporter

Читати також