Україна та МВФ досягнули домовленості щодо моніторингової програми – Шмигаль

by host

Україна досягнула домовленості з Міжнародним валютним фондом про моніторингову програму із залученням Ради директорів – про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль 23 листопада.

За його словами, цей крок дозволить Києву надалі отримувати нову фінансову програму підтримки.

«Досягнуті домовленості – це важливий сигнал від Фонду про підтримку України в час, коли Росія намагається знищити нашу економіку, енергосистему та зупинити життя країни. Моніторингова програма також сприятиме активізації підтримки з боку інших наших союзників», – заявив голова уряду.

Читайте також: Фінансовий план ЄС для України, спецпакети і своєчасні транші. Ексклюзивне інтерв’ю із віцепрезиденткою ЄІБ

Міжнародний валютний фонд наразі не коментував досягнення угоди.

Місія Міжнародного валютного фонду почала дискусії щодо моніторингової програми з представниками українського уряду 11 листопада.

Президент України Володимир Зеленський провів 23 жовтня телефонну розмову з директоркою-розпорядницею Міжнародного валютного фонду, в якій запевнив, що Україна «буде робити все, щоб гідно пройти моніторингову програму МВФ та якнайшвидше перейти до нової».За даними Мінфіну, від 24 лютого Євросоюз надав Україні 6,7 мільярда євро макрофінансової допомоги


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Мінфін повідомив, на що підуть надані Єврокомісією 2,5 мільярда євро