США посилили санкції проти Росії

by host

Сполучені Штати 12 червня посилили санкційний режим проти Росії. Нова заборона зупинила торгівлю доларом та євро на російській біржі. Вашингтон розширив список російських осіб, компаній, банків та секторів економіки, співпраця з якими може стати підставою для введення вторинних санкцій, та повністю заборонив надавати низку IT-послуг та консультацій будь-якій людині в Росії.

Заборона на співпрацю для фінансових установ тепер поширюється на будь-які компанії та особи, які потрапили під санкції через російське вторгнення в Україну, і на будь-які російські компанії, які працюють у будівельному, аерокосмічному, виробничому секторах економіки, йдеться на сайті міністерства фінансів США.

Читайте також – Росія: Московська біржа зупинила торгівлю доларом і євро через нові санкції

У список санкцій внесено відділення російських банків ВТБ, Внешекономбанк, Сбербанк у Китаї та Індії, і банк «Точка». Під санкції потрапили Мосбіржа, Національний кліринговий центр та Національний розрахунковий депозитарій, страхова компанія «Согаз» та «Російська національна перестрахувальна компанія».

Список розширено постачальниками кількох російських компаній з інших країн, у тому числі Китаю, посередниками, які постачають санкційну продукцію російським підприємствам, сімома російськими суднами для перевезення зрідженого природного газу, проєктами з видобутку СПГ, Амурським металургійним комбінатом, виробником залізничної техніки «Сінара – транспортні машини».

Загалом під санкції Мінфіну США потрапили понад 300 фізичних осіб та організацій у Росії та інших країнах світу. Держдепартамент США ввів санкції проти понад 100 юридичних та фізичних осіб, які беруть участь у розвитку експортного потенціалу Росії, йдеться у повідомленні відомства.

Читати також